Kiadványaink megrendelése

A könyveket 15-40% kedvezménnyel megrendelheti a kiadótól, a „Megrendelem” linkekre kattintva:

Újraépítve – Egy katolikus plébánia története

Az Újraépítve gyakorlati kézikönyve – Tíz lépés a megvalósításhoz
Megrendelem

Ifjúsági Szolgálat a plébánián - Tíz megvalósítható célkitűzés katolikus plébániák számára
Megrendelem

(Ha az űrlapokon találhatóaktól éltérő példányszámot szeretne rendelni, kérem jelezze e-mailben).

A rendelésről e-számlát állítunk ki. A fizetés banki átutalással történik: Kérjük, hogy az összeget a megrendelés visszaigazolása és a számla megküldése után a CSIBE Intézet Alapítvány UniCredit Banknál vezetett számlájára utalja át:

10918001-00000020-59780007

Kérjük, hogy a közleményben tüntesse fel, hogy „Újraépítve”.

A Család, Ifjúság és Bioetika Intézet Alapítvány adatkezelési irányelveit itt olvashatja:
Adatkezelési Irányelvek

A könyvek ismertetője fent, a „KIADVÁNYOK” menüpontban található. Ha kérdése van a rendeléssel vagy kiadványainkkal kapcsolatban, írjon nekünk:
CSIBE Intézet Alapítvány

A kiadványok eladásából befolyt összeget teljes egészében az alapítvány tevékenységére, az evangelizációra fordítjuk.