Készül a következő Rebuilt-könyv fordítása

Az eddig megjelent két Rebuilt-könyv mellé harmadiknak Christopher Wesley: Rebuilding Youth Ministry – Ten Practical Strategies for Catholic Parishes c. könyvét szeretnénk a közeljövőben magyar nyelven is hozzáférhetővé tenni. (Ifjúsági szolgálat a plébánián – Tíz megvalósítható célkitűzés katolikus plébániák számára)

A szerző, Christopher Wesley, korábban az „Újraépítvé”-ből ismert timoniumi Urunk születése templom ifjúsági felelőseként dolgozott, ahol ez idő alatt az ifjúsági programokon részt vevő fiatalok száma megduplázódott, a velük foglalkozó önkénteseké pedig háromszorosára nőtt. A könyvben tíz alapvető stratégiát mutat be a sikeres ifjúsági programok szervezéséhez, olyanokhoz, amelyeken a fiatalok kapcsolatokat építhetnek, közösségbe kerülhetnek egymással és növekedhetnek hitükben.

Addig is, amíg nyomdába kerül a kötet, szeretettel ajánjuk a szerző weboldalát: marathonyouthministry.com